












Women's Diana Small Tote Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 334318 |
$1,230.74
Women's Diana Small Tote Bag Black—
$1,230.74
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 334318 |























