











Women's Dionysus Gg Supreme Large Handbag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 28cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 333542 |
$836.36
Women's Dionysus Gg Supreme Large Handbag Beige—
$836.36
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 28cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 333542 |























