














Women's Dionysus Mini Velvet Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Two rhinestones on the back missing. |
| SKU | 329352 |
$130.89
Original: $373.98
-65%Women's Dionysus Mini Velvet Bag Black—
$373.98
$130.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 10cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Two rhinestones on the back missing. |
| SKU | 329352 |























