












Women's Dionysus Small Handbag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 335949 |
$550.77
Women's Dionysus Small Handbag Black—
$550.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 335949 |























