















Women's Dionysus Super Mini Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 354976 |
$226.09
Original: $645.97
-65%Women's Dionysus Super Mini Bag Beige—
$645.97
$226.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 354976 |























