












Women's Dionysus Super Mini Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 359028 |
$720.76
Women's Dionysus Super Mini Bag Beige—
$720.76
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 359028 |























