










Women's Dionysus Super Mini Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Black |
| Height | 10.5cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 3.5cm |
| Comments | Great condition just one crystal missing. |
| SKU | 366116 |
$223.71
Original: $639.17
-65%Women's Dionysus Super Mini Bag Black—
$639.17
$223.71Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Velvet |
| Colour | Black |
| Height | 10.5cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 3.5cm |
| Comments | Great condition just one crystal missing. |
| SKU | 366116 |























