












Women's Dionysus Wallet On Chain Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Beige |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 344528 |
$307.01
Original: $877.16
-65%Women's Dionysus Wallet On Chain Bag Beige—
$877.16
$307.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Beige |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 344528 |























