












Women's Dionysus Wallet On Chain Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 9.5cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light fabric wear to the top of the bag. |
| SKU | 350845 |
$489.58
Women's Dionysus Wallet On Chain Bag Beige—
$489.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 9.5cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light fabric wear to the top of the bag. |
| SKU | 350845 |























