











Women's Dionysus Wallet On Chain Woc Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 358356 |
$605.17
Women's Dionysus Wallet On Chain Woc Bag Black—
$605.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 358356 |























