







Women's Double Breasted Belted Blazer Jacket Black Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Tag size 6. |
| SKU | 334253 |
$489.58
Women's Double Breasted Belted Blazer Jacket Black Size M—
$489.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Tag size 6. |
| SKU | 334253 |























