











Women's Drawstring Bucket Palm Bag Brown
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 361187 |
$557.57
Women's Drawstring Bucket Palm Bag Brown—
$557.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 361187 |























