








Women's Duvet Katla 3Q Down Jacket Black Size M
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 343309 |
$251.59
Women's Duvet Katla 3Q Down Jacket Black Size M—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 343309 |























