











Women's Echelle Down Jacket Black Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Tweed |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 342889 |
$577.97
Women's Echelle Down Jacket Black Size 1 / UK 10—
$577.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Tweed |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 342889 |























