






Women's Embellished Logo Cardigan Black Size XS
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 342817 |
$299.19
Women's Embellished Logo Cardigan Black Size XS—
$299.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 342817 |























