






Women's Embossed Logo Card Holder Cream
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Cream |
| Height | 8cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 337976 |
$52.36
Original: $149.59
-65%Women's Embossed Logo Card Holder Cream—
$149.59
$52.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Cream |
| Height | 8cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 337976 |























