









Women's Emissole Down Jacket Black Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Item is in Fair condition, there is a 1cm hole on the front of the item as pictured. |
| SKU | 321008 |
$101.99
Women's Emissole Down Jacket Black Size 1 / UK 10—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Item is in Fair condition, there is a 1cm hole on the front of the item as pictured. |
| SKU | 321008 |























