











Women's Epi Cluny Shoulder Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 29cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Light wear to bottom piping. |
| SKU | 358977 |
$116.61
Original: $333.18
-65%Women's Epi Cluny Shoulder Bag Black—
$333.18
$116.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 29cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Light wear to bottom piping. |
| SKU | 358977 |























