













Women's Epi Leather Cluny Bb Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 339570 |
$380.78
Original: $1,087.95
-65%Women's Epi Leather Cluny Bb Bag Black—
$1,087.95
$380.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 339570 |























