








Women's Epi Leather Dauphine Mm Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 10.5cm |
| SKU | 347757 |
$1,142.34
Women's Epi Leather Dauphine Mm Bag Black—
$1,142.34
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 10.5cm |
| SKU | 347757 |























