











Women's Epi Leather Jasmine Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 367559 |
$154.69
Original: $441.98
-65%Women's Epi Leather Jasmine Bag Black—
$441.98
$154.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 367559 |























