


















Women's Epi Leather Lussac Bag Blue
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 29cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 11.5cm |
| Comments | Minor wear to the base. |
| SKU | 355025 |
$161.83
Original: $462.38
-65%Women's Epi Leather Lussac Bag Blue—
$462.38
$161.83Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 29cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 11.5cm |
| Comments | Minor wear to the base. |
| SKU | 355025 |























