










Women's Epi Leather Pochette Accessoires Bag Blue
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 11.5cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 367320 |
$496.38
Women's Epi Leather Pochette Accessoires Bag Blue—
$496.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 11.5cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 367320 |























