














Women's Epi Madeleine Gm Handbag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Minor wear to leather. |
| SKU | 314902 |
$85.68
Original: $244.79
-65%Women's Epi Madeleine Gm Handbag Black—
$244.79
$85.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Minor wear to leather. |
| SKU | 314902 |























