





Women's Epi Petit Noé Bag Blue
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Blue |
| Height | 27cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 19cm |
| SKU | 329687 |
$149.93
Original: $428.38
-65%Women's Epi Petit Noé Bag Blue—
$428.38
$149.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Blue |
| Height | 27cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 19cm |
| SKU | 329687 |























