












Women's Epi Petit Noé Bag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 27cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 19cm |
| SKU | 355541 |
$157.07
Original: $448.78
-65%Women's Epi Petit Noé Bag Red—
$448.78
$157.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 27cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 19cm |
| SKU | 355541 |























