







Women's Epi Pont Neuf Pm Handbag White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 21cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 336273 |
$524.93
Women's Epi Pont Neuf Pm Handbag White—
$524.93
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 21cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 336273 |























