













Women's Epi Saint Cloud Pm Bag Yellow
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Yellow |
| Height | 16cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 353045 |
$373.98
Women's Epi Saint Cloud Pm Bag Yellow—
$373.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Yellow |
| Height | 16cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 353045 |























