











Women's Epi Sarah Wallet Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 343166 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Women's Epi Sarah Wallet Black—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 343166 |























