











Women's Evelyne 16 Clemence Graphite Bag Grey
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 18cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Production Year 2024 (W stamp) Stickers still on hardware |
| SKU | 337785 |
$818.68
Original: $2,339.08
-65%Women's Evelyne 16 Clemence Graphite Bag Grey—
$2,339.08
$818.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 18cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Production Year 2024 (W stamp) Stickers still on hardware |
| SKU | 337785 |























