













Women's Falabella Bag Grey
| Brand | Stella McCartney |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 32cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 356551 |
$152.31
Original: $435.18
-65%Women's Falabella Bag Grey—
$435.18
$152.31Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stella McCartney |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 32cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 356551 |























