











Women's For Love Biker Jacket Black Size S
| Brand | Philipp Plein |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 46cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 365433 |
$271.99
Women's For Love Biker Jacket Black Size S—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Philipp Plein |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 46cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 365433 |























