











Women's G17 Croc Embossed Handbag Orange
| Brand | Giuseppe Zanotti |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Orange |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 331240 |
$251.59
Women's G17 Croc Embossed Handbag Orange—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Giuseppe Zanotti |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Orange |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 331240 |























