

















Women's Galleria Bag Red
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Red |
| Height | 24cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Bag is in good condition, slight signs of wear to the outside bottom corners. |
| SKU | 345113 |
$543.97
Women's Galleria Bag Red—
$543.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Red |
| Height | 24cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 15cm |
| Comments | Bag is in good condition, slight signs of wear to the outside bottom corners. |
| SKU | 345113 |























