











Women's Galleria Large Handbag Grey
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 29cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to the piping on the corners and a small mark on the handle buckle. The leather is in great condition. |
| SKU | 331312 |
$387.58
Women's Galleria Large Handbag Grey—
$387.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 29cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to the piping on the corners and a small mark on the handle buckle. The leather is in great condition. |
| SKU | 331312 |























