









Women's Galleria Medium Saffiano Bag Beige
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 19.5cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 361351 |
$897.56
Women's Galleria Medium Saffiano Bag Beige—
$897.56
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 19.5cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 361351 |























