

















Women's Galleria Saffiano Tote Bag Blue
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 24cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 326455 |
$185.63
Original: $530.37
-65%Women's Galleria Saffiano Tote Bag Blue—
$530.37
$185.63Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 24cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 326455 |























