















Women's Galleria Small Bag Pink
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 16.5cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Light wear to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 335629 |
$138.03
Original: $394.38
-65%Women's Galleria Small Bag Pink—
$394.38
$138.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 16.5cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Light wear to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 335629 |























