











Women's Garden Party 30 Toile Bag Black
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Production year 2009. Mild wear to the corners as pictured. |
| SKU | 353925 |
$1,217.14
Women's Garden Party 30 Toile Bag Black—
$1,217.14
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Production year 2009. Mild wear to the corners as pictured. |
| SKU | 353925 |























