










Women's Gene Down Jacket Grey Size 3 / UK 14
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 366583 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Women's Gene Down Jacket Grey Size 3 / UK 14—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 366583 |























