












Women's Gene Down Jacket Khaki Size 3 / UK 14
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks on the sleeve - as pictured. |
| SKU | 340551 |
$265.19
Women's Gene Down Jacket Khaki Size 3 / UK 14—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / UK 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks on the sleeve - as pictured. |
| SKU | 340551 |























