













Women's Gg Charm Dome Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 365582 |
$176.11
Original: $503.18
-65%Women's Gg Charm Dome Bag Black—
$503.18
$176.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 365582 |























