







Women's Gg Crystal Embelished Tulle OverShirt Black Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | OverShirt |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 318581 |
$164.21
Original: $469.18
-65%Women's Gg Crystal Embelished Tulle OverShirt Black Size L—
$469.18
$164.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | OverShirt |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 318581 |























