









Women's Gg Dionysus Super Mini Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Exterior is in very good condition just small mark to the interior. |
| SKU | 349730 |
$183.25
Original: $523.57
-65%Women's Gg Dionysus Super Mini Bag Beige—
$523.57
$183.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Beige |
| Height | 10cm |
| Width | 16.5cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Exterior is in very good condition just small mark to the interior. |
| SKU | 349730 |























