














Women's Gg Macramé Lace Dress Top Red Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 108cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Size 40. |
| SKU | 338791 |
$435.18
Women's Gg Macramé Lace Dress Top Red Size S—
$435.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 108cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Size 40. |
| SKU | 338791 |























