













Women's Gg Marmont Backpack Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 336403 |
$216.57
Original: $618.77
-65%Women's Gg Marmont Backpack Black—
$618.77
$216.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 336403 |























