











Women's Gg Marmont Belt Bag Red
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 361564 |
$138.03
Original: $394.38
-65%Women's Gg Marmont Belt Bag Red—
$394.38
$138.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 11cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 361564 |























