












Women's Gg Marmont Camera Bag Blue
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 17cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 346339 |
$591.57
Women's Gg Marmont Camera Bag Blue—
$591.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 17cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 346339 |























