













Women's Gg Marmont Crossbody Bag Yellow
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Yellow |
| Height | 13cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 293016 |
$207.05
Original: $591.57
-65%Women's Gg Marmont Crossbody Bag Yellow—
$591.57
$207.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Yellow |
| Height | 13cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 293016 |























