








Women's Gg Marmont Small Bucket Bag Navy
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 16cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 332935 |
$543.97
Women's Gg Marmont Small Bucket Bag Navy—
$543.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 16cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 332935 |























